Levent / İSTANBUL
ARA

İSTANBUL Web Tasarım Ajansı

İSTANBUL WEB TASARIM AJANSIBir kurumun kendini tanıtması amacıyla internette yayınlanan sitelere web sitesi denir. Bu sitenin yapımı aşamasındaki tüm faaliyetlere ise web tasarım denir. Günümüzde internette çok vakit geçiren insanlar olduğu için kurumsal firmalar kendilerini internet kullanıcılarına tanıtmak için web sitesi yaptırmaktadırlar. Yapılan bu web sitesi de ilgili firmanın daha büyük bir kitleye ulaşmasını sağlamaktadır. Günümüzde internet üzerinden reklam verme ve web sitesi açma işi oldukça gelişmiştir. Çünkü insanlar artık internet üzerinden tüm işlerini halledebiliyor. Durum böyle iken firmalar da kendilerini internete taşıyarak daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyor. Artık herkesin internete rahatça ulaşabildiğini var sayarsak firmaların ulaşabilecekleri insan sayısı da o derecede artmaktadır. İnternet üzerinden ticaret ve alışveriş için açılan sitelere e-ticaret sitesi denir. E-ticaret siteleri ilgili firma tarafından açılıp firmanın mevcut müşterilerinin yanı sıra internet üzerinden de kolaylıkla müşteri bulabilmesini sağlar. Bu da firmaya büyük bir katkı sağlar. Günümüzde neredeyse her firmanın bir internet sitesi vardır ve ülkemizde web tasarım çok gelişmiştir. Bu işi uzman web tasarımcılar genellikle web tasarım şirketlerine bağlı olarak çalışarak yapmaktadır. Web tasarım firmaları ülkemizde daha çok büyük şehirlerde gelişmektedir. Önemli bölgelerimizden biri olan İSTANBUL web tasarım ajansı işinin en çok geliştiği yerlerden biridir. İSTANBUL bölgesinde birçok kurumsal firma olması dolayısıyla bu firmaların web tasarım işini yürüten birçok web tasarım firması da vardır.

İSTANBUL WEB DESİGN AJANS

Web tasarım işi çok önemlidir. Çünkü bir web sitesi ne kadar iyi ve anlaşılır olursa kullanıcılar tarafından o kadar çok sevilir. Web sitesi insanın içini açıcı renkler ve tasarımlardan oluşmalıdır. Çünkü bir kişi bir web sitesini beğenmezse o sitede fazla kalmaz. Ancak bir siteyi beğenirse o siteden çıkmak istemez. Çünkü o site insanın içini rahatlatır. Bu yüzden web tasarım çok önemlidir. Web sitesi yazmak için sadece kod bilmek yetmez. Web tasarım ve renklerin uyumu konusunda da iyi olmanız gerekir. Çünkü bir sitede en önemli şeylerden biri de renktir. Bu renk uyumunu yakalayamamanız halinde siteniz çok sevilmez. Çünkü insanların görsel hafızasında olumlu bir şekilde yer etmez. Bu yüzden web tasarım işi profesyonel ellere bırakılmalıdır. Aksi takdirde tasarımı kötü olan bir site kullanıcının beğenisini kazanamaz. Bu yüzden web sitelerinin yapımları ve tasarımları uzman ellere bırakılmalıdır. Ülkemizde bu uzman ellerden biride Kobi99.com web tasarım ajansıdır. Kobi99.com ülkemizde web tasarım alanında en iyi web tasarım ajanslarından biridir. Uzman kadrosu ve deneyimli personelleriyle istediğiniz siteyi kısa bir süre içinde ve Google prensiplerine uygun bir şekilde tasarlayıp size teslim etmektedir.  İSTANBUL da web tasarım şirketlerinin gelişimi çok hızlı olmuştur. Çünkü ülkemizdeki tüm resmi kurum ve kuruluşların yanı sıra büyük çaplı firmaların merkezi İSTANBUL olmuştur. Başkent İSTANBUL web tasarım işlerini Kobi99.com hizmetlerinden yararlanarak halletmektedir. Ayrıca İSTANBUL ve bölgesine Kobi99.com web tasarım ajansının özel hizmetleri ve kampanyaları vardır. Web tasarımda renk haricinde bir diğer konu ise sitenin hızıdır. Bir web sitesi ne kadar hızlı ise kullanıcı o sitede kalmayı o kadar çok ister. Ancak bir site yavaş ise kullanıcı o siteden çıkar. Bu yüzden web tasarımda hız da çok önemli bir konudur. Bir siteyi hızlı olarak yazmak uzman tasarımcıların işidir. Tasarımcılar bir web sitesini neyin hızlandırdığını ve yavaşlattığını bildikleri için siteyi o koşullara uygun yazarlar. Böylece sitenin hızını koruyup kullanıcıların siteden sıkılmalarını önlemiş olurlar. Böylece ilgili web sitesini kullanan kullanıcıların sitede kalma süresi artarak o siteyle ilgili işlem yapma süreleri o kadar artar. Böylece eğer o site bir e-ticaret sitesi ise siteye giren kullanıcılardan müşteriler edinebilir. Bu yüzden web tasarım herkesin eline bırakılamayacak kadar önemli bir konudur. Profesyonel web tasarım firmaları hız sorununu rahatlıkla aşmaktadır. Kobi99.com gibi profesyonel web tasarım ajansları hız sorununun üstesinden nasıl geleceklerini bildikleri için Kobi99.com müşterilerinin siteleri hızlı ve tasarımı güzeldir.

PROFESYONEL İSTANBUL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Ayrıca bir web sitesinde ilk izlenim çok önemlidir. Bir web sitesinin ana sayfasında gereksiz öğeler olmamalıdır. Bu gereksiz öğeler kullanıcının kafasını karıştırarak kullanıcının asıl konudan sapmasına neden olabilir. Bu yüzden sitenin ana sayfası çok fazla karışık olmamalıdır. Çünkü bu karışıklıkta kullanıcı sitede aradığı öğeyi bulamayabilir. Kullanıcıların en çok ziyaret ettiği öğeler ön plana çıkarılarak diğer kullanıcıların da o ürüne ilgilerinin artması amaçlanmalıdır. Kullanıcılar için bir web sitesinde en önemli şeylerden biri de sadeliktir. Çünkü site sade değil de karışık bir şekilde tasarlanırsa kullanıcılar aradıkları şeyi bulamayabilir. Bu durum da kullanıcılar için olumsuz olduğu kadar ilgili firma için de olumsuzdur. Çünkü aradığı şeyi bulamayan kullanıcı o web sitesinde daha fazla durmaz ve firma da böylece müşteri kaybetmiş olur. Web tasarım işinde maliyetten kaçılmamalıdır ancak çok yüksek fiyatlar da tabi ki verilmemelidir. Her firmanın kendine göre fiyat belirleme politikası vardır. Web tasarım ajansları yapacakları sitenin kalitesine göre web sitelerini fiyatlandırırlar. Bu fiyatlar belirlenirken site üzerinde harcanacak zaman ve emek fiyatın belirlenmesinde çok önemli iki unsurdur. Bu yüzden bir web sitesi yaptırılacakken kesinlikle birden fazla firmadan fiyat almalısınız. Kobi99.com web tasarım ajansı da sizin için piyasaya göre düşük maliyetli ve kaliteli web siteleri yapmaktadır. Bununla birlikte sizin için en uygun ara yüzü seçerek kullanıcılarınızın sitenizde rahatça dolaşmalarını sağlar. Ara yüz siteniz için çok önemlidir. Kullanıcı sitede ne kadar rahat dolaşabilirse site içi işlem yapma oranı da o derecede artar. Bu yüzden ara yüzün kullanışı olması bir site için çok önemlidir. Kullanışsız bir web sitesi kimsenin işini görmez. Ara yüzün önemi de burada bir kez daha açıkça görülmektedir. Kobi99.com web tasarım ajansı ara yüz olarak sizin web sitenize en uygun ara yüzü seçerek sitenizi kullanıma açar.
Web tasarımı yaptırmak ve sonunda başarıya ulaşmak çok önemlidir. İnternet aleminde yerini almayanlar sektörün gerisinde kalabilir. Bir web sitesi yaptırmanın artılarını konuşacak olursak. Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturur. E-Ticaret sistemi ile satış rakamları yukarılara çekilir. Arama motorlarında bulunabilir ve daha fazla müşteri kazanabilirler. Ayrıca bir web sitesi yaptırmak profesyonellik göstergesi olarak algılanır. Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterileriyle paylaşabilir. Ayrıca kampanya ve fırsatlarını da müşterileri ve kullanıcılarıyla paylaşabilir. Böylece satış rakamlarını artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirler.
Ülkemizde web tasarım işini en iyi yapan web tasarım ajanslarından biri olan Kobi99.com müşterilerine kaliteli, hızlı ve görsel olarak da gelişmiş bir site sunmasının yanında maliyet olarak da fırsatlar ve kampanyalarla birlikte gerçekten düşük maliyetli bir hizmet sunmaktadır. Kobi99.com size özel fırsat kampanyaları ve fırsatlarıyla size kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca internet sitenizle ilgili kafanızda bir soru işareti oluştuğunda ve ya bir sorun çıktığında bir Kobi99.com internet sitesine mail atmanız yeterli. Attığınız maile çok kısa sürede yanıt alarak sorununuzla ilgili bir firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz. Özellikle İSTANBUL bölgesine özel hizmet vermektedirler. Güzide şehrimiz İSTANBUL web tasarım hizmetlerinden ve kampanyalarından yararlanabilmektedir. İSTANBUL ‘da birçok devlet dairesi, özel firma olması sebebiyle İSTANBUL ‘da web tasarım ajansları oldukça fazladır.Ülkemizde birçok web tasarım yapan firma vardır. Bu firma sayısının çok olmasından kaynaklı olarak bu firmalar içinde deneyimsiz ve profesyonellikten uzak firmalar da vardır. Bu firmaları kurumsallıktan uzak olmaları ile ayırt edebiliriz. Bu tür firmaların yanı sıra profesyonel, kurumsal ve işinde uzman firmalar da vardır. Kobi99.com web tasarım ajansı da bu kurumsal firmalardan biridir. Kobi99.com size özel fırsatları ve kampanyalarıyla sizin ve web siteniz için her zaman en iyisini düşünerek size en uygun çözümü yaratmaktadır. Bu çözümler sizin web sitenizin daha güzel ve kullanışlı olması için tamamen size özel olarak oluşturulmaktadır.
Kobi99.com yukarıda bahsettiğimiz uzman firmalar arasında en deneyimli olan firmalardandır. Ayrıca İSTANBUL bölgesine özel fırsat ve kampanyalarla özel hizmetler vermektedir. İşinde uzman personelleri, profesyonel web tasarımcılarıyla size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır ve bu çalışmaların sonucunu da sizin iyi bir web sitesi sahibi olmanızla almaktadır. Size özel yaratıcı ve farklı tasarımları ile sitenize gelen sade kullanıcıları etkileyerek o kullanıcıları birer müşteri haline getirmektedir.
Günümüzde bir web sitesi en son çıkan profesyonel programlar ile yapılmaktadır. Bu profesyonel programlar en son tasarım tekniklerini beraberinde getirerek tasarımcıların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu son nesil programlarla yapılan web siteleri internet dünyasındaki son yeniliklere de uyumludur. Yeni web sitelerinin ve bütün web sitelerinin bu yeniliklerle uyumlu olması gerekmektedir. Çünkü internet dünyasında her dakika yeni bir şey çıkmaktadır. Bu teknoloji ve tasarım dünyasına ayak uydurabilmek için her zaman en son yazılımlar kullanılmalıdır ve web tasarım dünyasında tüm yenilikler takip edilmelidir. Bu yenilikleri takip etmeyen web tasarım ajansları sektörlerinde geri kalarak rakiplerinin önünü açabilir. Kobi99.com web tasarım alanında çıkan tüm yenilikleri takip etmek ile birlikte en son yazılımları kullanarak sitenizi oluşturmaktadır. Kobi99.com kullandığı son nesil yazılımlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını son teknoloji ile gidermektedir. Kobi99.com müşterilerinin sorunlarına sürekli çözümler arayarak müşterilerinin iyiliğini düşünmektedir. 
Günümüzde bir web sitesi tüm arama motorlarıyla uyumlu olmalıdır. Her arama motorunun kendine özel standartları vardır. Yapılan siteler tüm arama motorlarının standartlarını karşılayabilmelidir.Bu standartları karşıladığı takdirde arama motorlarında üst sıralara çıkabilir. Bunun için de bir web sitesi için en önemli şeylerden biri de Arama Motoru Optimizasyonudur. Yani SEO çalışması. SEO çalışması kısaca bir web sitesinin çeşitli içerikler eklenerek ve paylaşımlar yapılarak Google ve diğer arama motorlarının aramalarında üst sıralara çıkarılması işlemidir.  Bir site açarsınız ve sitenizin aramalarda ilk sayfalarda görüntülenmesini beklersiniz. Ancak sitenizi ilk açtığınız zamanlarda siteniz üst sıralara çıkamayacaktır. Çünkü Google çapında bir popülerliği yoktur. Bu popülariteyi artırmak için SEO çalışmaları yapılır. SEO çalışmaları profesyonel web tasarım şirketleri tarafından yapılmalıdır. Çünkü yanlış ellerde siteniz zarar görebilir. SEO sitelerin doğal olarak çıkamayacakları seviyelere, bir siteyi ulaştırma işidir. Artık günümüzde müşteri çekme internetle ve SEO çalışmaları ile yapılıyor. Başkent İSTANBUL web tasarım ve SEO hizmetleriyle birlikte internet sitelerini geliştirmektedir. Ayrıca İSTANBUL web tasarım ajanslarının en fazla olduğu yerlerden biridir.
Kısacası web tasarım herkesçe yapılabilir ancak profesyonel bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız profesyonellerle çalışmalısınız. Bunun için de Kobi99.com web tasarım ajansı tam olarak sizin isteklerinizi karşılayabilir. 


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerACIBADEM Web Tasarım Ajansı


ADATEPE Web Tasarım Ajansı


AĞVA Web Tasarım Ajansı


AKSARAY Web Tasarım Ajansı


ALEMDAĞ Web Tasarım Ajansı


ALİBEYKÖY Web Tasarım Ajansı


ALTINTEPE Web Tasarım Ajansı


ALTUNİZADE Web Tasarım Ajansı


ANADOLU HİSARI Web Tasarım Ajansı


ARNAVUTKÖY Web Tasarım Ajansı


ATAKÖY Web Tasarım Ajansı


ATAŞEHİR Web Tasarım Ajansı


AVCILAR Web Tasarım Ajansı


BAĞCILAR Web Tasarım Ajansı


BAĞLARBAŞI Web Tasarım Ajansı


BAHARİYE Web Tasarım Ajansı


BAHÇELİEVLER Web Tasarım Ajansı


BAHÇEŞEHİR Web Tasarım Ajansı


BAKIRKÖY Web Tasarım Ajansı


BATI ATAŞEHİR Web Tasarım Ajansı


BAYRAMOĞLU Web Tasarım Ajansı


BAYRAMPAŞA Web Tasarım Ajansı


BEBEK Web Tasarım Ajansı


BEŞİKTAŞ Web Tasarım Ajansı


BEYAZIT Web Tasarım Ajansı


BEYKOZ Web Tasarım Ajansı


BEYLERBEYİ Web Tasarım Ajansı


BEYLİKDÜZÜ Web Tasarım Ajansı


BEYOĞLU Web Tasarım Ajansı


BOSTANCI Web Tasarım Ajansı


BURGAZ ADA Web Tasarım Ajansı


BÜYÜK ADA Web Tasarım Ajansı


BÜYÜK BAKKALKÖY Web Tasarım Ajansı


BÜYÜK DERE Web Tasarım Ajansı


BÜYÜKÇEKMECE Web Tasarım Ajansı


CADDEBOSTAN Web Tasarım Ajansı


CAĞALOĞLU Web Tasarım Ajansı


CEVİZLİ Web Tasarım Ajansı


CİHANGİR Web Tasarım Ajansı


ÇAĞLAYAN Web Tasarım Ajansı


ÇAMLICA Web Tasarım Ajansı


ÇAPA Web Tasarım Ajansı


ÇAVUŞBAŞI Web Tasarım Ajansı


ÇEKMEKÖY Web Tasarım Ajansı


ÇELİKTEPE Web Tasarım Ajansı


ÇENGELKÖY Web Tasarım Ajansı


ÇİFTEHAVUZLAR Web Tasarım Ajansı


DAVUTPAŞA Web Tasarım Ajansı


DRAGOS Web Tasarım Ajansı


DUDULLU Web Tasarım Ajansı


EMİNÖNÜ Web Tasarım Ajansı


EMİRGAN Web Tasarım Ajansı


ERENKÖY Web Tasarım Ajansı


ESENLER Web Tasarım Ajansı


ESENTEPE Web Tasarım Ajansı


ESENYURT Web Tasarım Ajansı


ETİLER Web Tasarım Ajansı


EYÜP Web Tasarım Ajansı


FATİH Web Tasarım Ajansı


FENERBAHÇE Web Tasarım Ajansı


FENERYOLU Web Tasarım Ajansı


FINDIKZADE Web Tasarım Ajansı


FİKİRTEPE Web Tasarım Ajansı


FİRUZKÖY Web Tasarım Ajansı


FLORYA Web Tasarım Ajansı


FULYA Web Tasarım Ajansı


GALATASARAY Web Tasarım Ajansı


GAYRETTEPE Web Tasarım Ajansı


GAZİOSMANPAŞA Web Tasarım Ajansı


GÖZTEPE Web Tasarım Ajansı


GÜLTEPE Web Tasarım Ajansı


GÜMÜŞYAKA Web Tasarım Ajansı


GÜNEŞLİ Web Tasarım Ajansı


GÜNGÖREN Web Tasarım Ajansı


GÜRPINAR Web Tasarım Ajansı


GÜZELCE Web Tasarım Ajansı


HADIMKÖY Web Tasarım Ajansı


HALICIOĞLU Web Tasarım Ajansı


HALKALI Web Tasarım Ajansı


HARAÇÇI Web Tasarım Ajansı


HASANPAŞA Web Tasarım Ajansı


HASKÖY Web Tasarım Ajansı


HAVUZBAŞI Web Tasarım Ajansı


HAZNEDAR Web Tasarım Ajansı


HİSARÜSTÜ Web Tasarım Ajansı


İÇERENKÖY Web Tasarım Ajansı


İDEALTEPE Web Tasarım Ajansı


İKİTELLİ Web Tasarım Ajansı


İSTİNYE Web Tasarım Ajansı


KADIKÖY Web Tasarım Ajansı


KAĞITHANE Web Tasarım Ajansı


KALAMIŞ Web Tasarım Ajansı


KANDİLLİ Web Tasarım Ajansı


KARAKÖY Web Tasarım Ajansı


KARTAL Web Tasarım Ajansı


KASIMPAŞA Web Tasarım Ajansı


KAVACIK Web Tasarım Ajansı


KAYIŞDAĞI Web Tasarım Ajansı


KAYNARCA Web Tasarım Ajansı


KEMERBURGAZ Web Tasarım Ajansı


KIZILTOPRAK Web Tasarım Ajansı


KİLYOS Web Tasarım Ajansı


KOCAMUSTAFAPAŞA Web Tasarım Ajansı


KOŞUYOLU Web Tasarım Ajansı


KOZYATAĞI Web Tasarım Ajansı


KUMBURGAZ Web Tasarım Ajansı


KUMKAPI Web Tasarım Ajansı


KURTKÖY Web Tasarım Ajansı


KURTULUŞ Web Tasarım Ajansı


KUZGUNCUK Web Tasarım Ajansı


KÜÇÜKBAKKALKÖY Web Tasarım Ajansı


KÜÇÜKÇEKMECE Web Tasarım Ajansı


KÜÇÜKYALI Web Tasarım Ajansı


LALELİ Web Tasarım Ajansı


LEVENT Web Tasarım Ajansı


MAÇKA Web Tasarım Ajansı


MAHMUTBEY Web Tasarım Ajansı


MALTEPE Web Tasarım Ajansı


MASLAK Web Tasarım Ajansı


MECİDİYEKÖY Web Tasarım Ajansı


MERTER Web Tasarım Ajansı


MİMAROBA Web Tasarım Ajansı


MODA Web Tasarım Ajansı


NAKKAŞTEPE Web Tasarım Ajansı


NİŞANTAŞI Web Tasarım Ajansı


OKMEYDANI Web Tasarım Ajansı


ORTAKÖY Web Tasarım Ajansı


ÖMERLİ Web Tasarım Ajansı


PENDİK Web Tasarım Ajansı


POLENEZKÖY Web Tasarım Ajansı


RAHMANLAR Web Tasarım Ajansı


REŞADİYE Web Tasarım Ajansı


RUMELİ HİSARI Web Tasarım Ajansı


SAHRAYICEDİT Web Tasarım Ajansı


SARIGAZİ Web Tasarım Ajansı


SARIYER Web Tasarım Ajansı


SEFAKÖY Web Tasarım Ajansı


SELAMİÇEŞME Web Tasarım Ajansı


SELİMİYE Web Tasarım Ajansı


SELİMPAŞA Web Tasarım Ajansı


SEYRANTEPE Web Tasarım Ajansı


SUADİYE Web Tasarım Ajansı


SULTANBEYLİ Web Tasarım Ajansı


ŞAŞKINBAKKAL Web Tasarım Ajansı


ŞEHREMİNİ Web Tasarım Ajansı


ŞİLE Web Tasarım Ajansı


ŞİRİNEVLER Web Tasarım Ajansı


ŞİŞLİ Web Tasarım Ajansı


TAKSİM Web Tasarım Ajansı


TARABYA Web Tasarım Ajansı


TEŞVİKİYE Web Tasarım Ajansı


TOPAĞACI Web Tasarım Ajansı


TOPKAPI Web Tasarım Ajansı


TUZLA Web Tasarım Ajansı


UĞUR MUMCU Web Tasarım Ajansı


ULUS Web Tasarım Ajansı


UNKAPANI Web Tasarım Ajansı


ÜMRANİYE Web Tasarım Ajansı


ÜSKÜDAR Web Tasarım Ajansı


YAKACIK Web Tasarım Ajansı


YEDİKULE Web Tasarım Ajansı


YENİBOSNA Web Tasarım Ajansı


YENİKÖY Web Tasarım Ajansı


YEŞİLKÖY Web Tasarım Ajansı


YEŞİLYURT Web Tasarım Ajansı


ZEKERİYAKÖY Web Tasarım Ajansı


ZEYTİNBURNU Web Tasarım Ajansı


ZİNCİRLİKUYU Web Tasarım Ajansı


ZİVERBEY Web Tasarım Ajansı

SIK SORULAN SORULAR
REFERANSLARIMIZ